niedziela, 10 lutego 2013

Przegląd Prasy Biegowej - styczeń, luty


Kolejna odsłona cyklu Przeglądu Prasy Biegowej. Obydwa nasze największe miesięczniki biegowe łączą styczeń i luty i wydają dwu miesięcznik. W dzisiejszym wydaniu - Runner's World.

Przedstawię Wam kilka naprawdę ciekawych artykułów z najnowszego RW.
W dzisiejszym zabieganym świecie co raz trudniej szczególnie w tygodniu znaleźć chociaż godzinę na porządny trening. Nasz tydzień to zazwyczaj dobrze znany schemat praca, dom, praca, dom a w weekend zakupy i odpoczynek. W artykule pod tytułem "Przegoń czas" otrzymacie kilka sposobów na krótszy trening który można zrobić w tygodniu.

Od kilku dni znowu powróciła zima i mrozy. Ale jakoś trzeba się przełamać i przygotowywać się (niekiedy w ciężkich warunkach) do nadchodzących dużymi krokami pierwszych startów w nowym sezonie. A przecież zima to idealny czas na na zbudowanie formy ale są pewne niebezpieczeństwa np. choroby. Dlatego w artykule "Odporność i kondycja" dowiedziecie się jak biegać zimą i przeciwstawić się wirusom.

 

I na koniec "Bosy Biegacz" czyli Paweł Mej miałem przyjemność spotkać się z nim na ubiegłorocznej edycji Maratonu Warszawskiego. Paweł od 5lat biega boso i to biega w największych polskich imprezach a w szczególności maratonach. W ciągu całej swojej przygody z bieganiem przebieg ponad 3500km.

Oprócz tego znajdziecie 44 rzeczy, w które możesz się ubrać, trenując na śniegu i mrozie, aby cały czas czuć się komfortowo oraz Najlepsze patenty 2012 Biegowa lista Runner's World Top 42, w której znajdziesz najlepsze biegi, treningi, patenty i ćwiczenia kończącego się roku.

Miłej lektury :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz