O mnie


Nazywam się Wojciech Morawski. 
Bloguję, uczę się i oczywiście biegam. Żyję w Warszawie, uwielbiam sport (jestem pozytywnie nastawiony na nowe sportowe doświadczenia i dyscypliny). W wolnych chwilach lubię pichcić, czytać książki, słuchać muzyki (słucham prawie wszystkiego) oraz odkrywać nowe miejsca na mapie świata.


Jak rozpoczęła się moja przygoda z bieganiem?
W sumie to moja przygoda z bieganiem zaczęła się kilka lat temu w szkole podstawowej kiedy biegałem od czasu do czasu na 60 i 1000 metrów. Ale nie miało to nic wspólnego z dzisiejszym nowym etapem biegowego życia.
Regularne bieganie rozpocząłem maju 2011 roku kiedy wystartowałem w pierwszym biegu ulicznym na dystansie 5 km. Bakcyla biegowego połknąłem już kilka miesięcy wcześniej podczas wolontariatu na Maratonie Warszawskim i wtedy założyłem sobie taki cel że kiedyś w nim wystartuje. Moje ulubione dyscypliny sportowe to narty, rower, pływanie i oczywiście bieganie. Narty i rower traktuje jako sporty sezonowe, a bieganie jako sport, który można uprawiać prawie zawsze i wszędzie. Bez sportu po prostu źle się czuje :)
Największy cel biegowy - maraton.

Chcesz mi o czymś powiedzieć, coś omówić, zaproponować współpracę, recenzję, projekt, podrzucić fotkę, masz pytanie lub ciekawy pomysł dotyczący biegania lub po prostu ustawić się na kawę :)
Nie krępuj się napisz. 
Kontakt: wojtek-mor@o2.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz