sobota, 9 marca 2013

Przegląd Prasy Biegowej - marzec

Kolejny miesiąc i kolejny Przegląd Prasy Biegowej. Trochę długo nie publikowałem PPB ale chyba mi wybaczycie.
Tym razem zrobię misz masz przedstawię Wam 2 artykuły z Runner's World i 2 z Bieganie.


W najnowszym RW. Piękne zdjęcie ze Śląskich ścieżek biegowych. Dużymi krokami zbliża się wiosna wiec warto przeczytać artykuł jak "wrócić do życiowej formy" 42 patenty dzięki którym polepszycie kondycję, sylwetkę i humor.

Kolejny artykuł z RW "Maratończyk w sutannie"
ks. Adam Pawłowski nie przestaje być księdzem nawet podczas maratonu.
- Ratownicy medyczni wyłowili mnie z tłumu dzięki temu, że pobiegłem w sutannie. Widocznie tak miało być - mówi ks. Adam Pawłowski, który udzielił ostatnich sakramentów mężczyźnie, który zmarł na poznańskim maratonie.


A co znajdziemy w najnowszym numerze Bieganie.

Pierwszy artykuł godny polecenia to recenzja nowych perełek Adidasa Energy Boost. Obszerny, pierwszy w Polsce test tych boskich butów. Jak zapowiada producent ma to być wielki przełom w bieganiu. "Dzięki rewolucyjnemu materiałowi amortyzującemu Boost, jaki został wykorzystany w podeszwie butów adidas Energy Boost, mamy pokonywać kilometry skuteczniej, mniej się przy tym męcząc. Nowa technologia ma sprawić, że bieganie już nigdy nie będzie takie samo. Jak jest w rzeczywistości?" - musimy sprawdzić na własnych nogach.

Drugi bardzo ciekawy artykuł to zestawienie izotników dostępnych na rynku. Bieganie sprawdza co kryje się w używanych przez nas produktach.

Miłej lektury :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz