środa, 29 maja 2013

CZERWIEC = NOWE WYZWANIA


Dawno nie pisałem ale byłem bardzo zajęty na szczęście już po wszystkich egzaminach teraz można delektować się "wolnością". Czerwiec będzie dla mnie z jednej strony bardzo ciekawym sportowo  z drugiej ciężkim miesiącem, ale coś za coś.
W między czasie piosenka dla Was O-.


Po pierwsze jak wiecie w miarę możliwości startuję w Parkrunie w największym parku w stolicy (Park Skaryszewski). Czekam na kolejną życiówkę na dystansie 5km. Przy okazji co sobotnie parkruny są dla mnie treningiem przed ważną imprezą jaką jest V Bieg Ursynowa (Otwarte Mistrzostwa Polski na 5km) Liczę na znaczne poprawienie czasu z poprzedniego roku. <-- tutaj możecie przeczytać relację z poprzedniej edycji.

Po drugie będę składał papiery na warszawski AWF i czerwiec to również miesiąc przygotowań do egzaminu sprawnościowego. Musze poprawić osiągi na kilometr moja obecna życiówka to 3:24 warto urwać chociaż 10 sekund. Nie tylko bieganie również do poprawy jest pływanie niby to tylko 50 metrów ale tak samo ważne jak bieganie, więc na pewno większość treningów na basenie przeznaczę na poprawę techniki i szybkość w pływaniu kraulem.

2 komentarze: