środa, 9 stycznia 2013

A co ty czytasz? Share Week 2

O co chodzi w Share Week?

Czas wymienić się blogami! Share Week to świetna tygodniowa akcja polegająca na dzieleniu się czytanymi przez nas blogami lub oglądanymi vlogami. Dziś włączam się do akcji którą zapoczątkował Andrzej Tucholski z jestkultura.pl.
W komentarzach możecie wymieniać swoje propozycje ulubionych blogów z krótkim uzasadnieniem lub bez :) a także możecie podrzucić swój blog to taki wyższy level autoreklamy.

Moje pięć ulubionych blogów:

paragon z podróży - blog prowadzą Bartek Szaro i Patryk Świątek. Chłopaki pokazują jak tanio i z pomysłem zwiedzać świat. Jest to zbiór informacji (który ciągle powiększają) o różnego typu podróżach.

"Obecnie możliwości taniego podróżowania po świecie są ogromne. Niskobudżetowe linie lotnicze, liczne promocje klasycznych przewoźników, tanie linie autokarowe, autostop, couchsurfing – wystarczy dobrze kombinować i za stosunkowo niewielką kasę można podróżować praktycznie wszędzie. Jednak nie każdy wie jak te możliwości wykorzystać."

Zombie Samurai - blog Pawła który porusza wszelakie tematy. Bardzo lubię czytać jego teksty i czekam na kolejne artykuły.

Segritta - kobieta, która pokazuje świat ze swojego punktu widzenia. Czyta się wyśmienicie.
Ostatnio było o niej głośno po akcji z Nikonem.

oneginetatopa  - blog prowadzi Dota która łącz bieganie i gotowanie. Codziennie nowe przepisy. Na blogu znajduje się ogromny zbiór przepisów nie tylko dla biegaczy.

jestblog - nowy blog Andrzeja. Na którym prezentuje jak skutecznie blogować. Super rady zebrane przez kilka lat blogowania dla początkujących i zaawansowanych blogerów. Najlepsze rozwiązania stworzone przez zachodnią blogosferę oraz nowoczesne pomysły.


Czas na wasze propozycje


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz